Práce se sexualitou

Dornova metoda
02/03/2015
Pro těhotné
02/03/2015

Většina metod práce s tělem se zdvořile vyhýbá oblasti genitálií a sexuality. I ta (a někdy především ona) si však žádá přímou pozornost a péči. Než se vydáme tímto směrem, pozvu vás nejprve k tomu, abychom se podívali na širší tělesné a psychické souvislosti vašeho tématu v rámci Teď. Když pochopíte tyto souvislostí a naučíme se spolu pracovat v méně nabitém kontextu, bude se nám později postupovat mnohem snáze. Také tím budujeme důvěru, která je v tomto kontextu naprosto nezbytná. Čeká vás široká škála dotekových a prožitkových technik a cvičení vycházejících z tradičních tantrických učení i moderních metod, především reichiánské bioenergetiky.

Tato práce vám může pomoci osvobodit se od napětí, bolesti, necitlivosti, funkčních potíží s nalézáním vzrušení, orgasmem, erekcí, ejakulací. Velmi často se tato témata prolínají s otázkami vztahu ke smyslnosti a rozkoši, a také studem, strachem a vinou. Když tyto překážky odstraníme z cesty (nebo tam vůbec nebyly), můžeme se zabývat tím, jak rozšířit a kultivovat váš vztah se sexuální energií, rozkoší a blažeností.

Má životní cesta mě provedla mnoha lety v netradičních komunitách (LGBT, nemonogamních, BDSM i tantrických). A protože pevně věřím, že každý má právo jít svou jedinečnou cestou rozkoše a blaženosti, nabízím prostor, který je doširoka otevřený a hluboce respektující.

 

CO S SEBOU

  • S sebou prosím pohodlné oblečení, ve kterém se vám dobře pohybuje, pokud možno z přírodních materiálů.